KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14654049
nr 1465 4049
1800-tal, Jesus i krubban, ej signerad. Olja på pannå, 7x12, yttermått inklusive ram: 19x24 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 2 maj 2022
kl 18:20:21
1.000 kr
1.300 kr